مقاطع تحصیلی کالج مک دنیل

 مقاطع تحصیلی کالج مک دنیل

مقاطع تحصیلی کالج مک دنیل

کالج مک دانیل یک کالج خصوصی بسیارمعتبرعلوم انسانی وتجربی است که دروست مینستر، مریلند، در ایالات متحده واقع شده، جایی که سالیانه  دانشجویانی از 21 کشورجهان به آن جا می روند. پردیس دانشگاهی اروپایی کالج مک دانیل در بوداپست توسط کمیسیون تحصیلات عالی انجمن  کالج ها ومدارس ، نهاد اعتبار سنجی کالج مک دانیل ، به عنوان یک موسسه خارجی تحصیلات عالی با کسب مجوزاز وزیر آموزش وپرورش مجارستان ثبت گردیده است. کالج مک دانیل بوداپست یک دوره چهارساله کارشناسی استاندارد امریکایی درمجارستان اراِئه می دهد که به درجه کارشناسی منجر میگردد. یک ویژگی منحصر بفرد این برنامه این است که دانشجویان ، این انتخاب رادارند که دو سال آخر تحصیلات رادر پردیس اصلی کالج در ایالات متحده به پایان رسانند. دروس کالج مک دانیل بوداپست توسط اساتید بسیارباتجربه ومجرب آمریکایی ، بریتانیایی و مجارستانی تدریس می گردد که هم در ایالات متحده و هم در اروپا از جایگاه تدریس بالائی برخوردارند.

از سال 1990، دوره های پیش دانشگاهی سازمان دهی گردیده تا به دانشجویانی که نیازمند آموزش اضافی یا مرور در رشته مورد نظر وزبان انگلیسی می باشند ، ارائه گردد تا آنها رابرای آماده سازی جهت شرکت در آزمون های ورودی دانشگاه های سملوایز ، سگد ، پچ و سنت اشتوان ( در علوم دامپزشکی ) آماده گرداند.

دوره پیش پزشکی در شعبه اروپایی کالج مک دانیل در بوداپست ، دانش آموزان رابرای مطالعه در رشته های ذیل آماده می سازد: در دوره پیش پزشکی ، پیش دامپزشکی ، آماده سازی برای علوم پزشکی ، دندان پزشکی ، داروسازی ، فیزیوتراپی و علوم دامپزشکی .

زبان انگلیسی عمومی ، زبان تخصصی پزشکی ، زیست شناسی (زیست شناسی سلولی ، ژنتیک ، فیزیولوژی )، شیمی ( شیمی عمومی ، شیمی آلی ، بیوشیمی ) ، ریاضیات ، فیزیک ( فیزیک عمومی ، مقدمه ای بر بیوفیزیک ) و زبان مجاری.

این دوره آموزشی به دو صورت دوره های یک ترمی و دو ترمی برگزار می شود.

دوره عادی : این دوره عمدتآ برای افرادی که یک یا چند درس مورد نیاز رامطالعه نکرده اند یا ازدانش زبان انگلیسی خوبی برخوردار نیستند ، طراحی گردیده است.

مهلت ثبت نام و درخواست : اول سپتامبر2016

دوره فشرده: این دوره یک ترمی برای دانشجویانی است که نیاز به مرور و یادآوری دروس مطالعه شده قبلی دارند و از دانش زبان انگلیسی کافی برخوردارند.

مهلت ثبت نام : اول سپتامبر2016

دوره آموزش زبان انگلیسی: این دوره برای دانشجویانی طراحی گردیده که ازدانش زبان انگلیسی کافی برخوردار نیستند ، پس از اتمام این دوره دانشجویان می توانند در هردوره تحصیلی در هررشته ای به زبان انگلیسی یا دوره پیش پزشکی وارد گردند.

این دوره آموزشی به سه صورت برگزار میگردد ، دوره های اموزشی یک و دو ترمی و دوره آموزشی تابستان.

دوره های 4 ساله ایسانس

دوره های اماده سازی برای کارشناسی ارشد

دوره های آماده سازی برای دکترا

دوره های آماده سازی برای ورود به دانشگاههای علوم پزشکی

دوره های اختصصاصی زبان انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 4 =