دوره زبان انگلیسی در مجارستان

دوره زبان انگلیسی در مجارستان

کالج های زبان انگلیسی در مجارستان

برای آموزش زبان انگلیسی یک یا دو ترم دوره آموزش زبان وجود دارد و دانشجویان متقاضی تحصیل در مجارستان كه مدرك زبان انگلیسی ندارند و یا سطح زبان انگلیسی ضعیفی دارند توصیه می گردد حتما دوره زبان انگلیسی را در مجارستان بگذرانند و دانشجویانی که در حد متوسط به بالا هستند می توانند به كورس پیش دانشگاهی دانشگاه ها و کالج های مجارستان ورود كنند.

دوره زبان انگلیسی در مجارستان
دوره زبان انگلیسی در مجارستان

پس ازمشخص شدن میزان سطح زبان انگلیسی دانشجو متقاضی تحصیل در مجارستان، کالج مناسب جهت تحصیل توصیه می گردد.

زبان تدریس دانشگاههای مجارستان : انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و مجاری دوره پیش دانشگاهی: دوره یكساله آماده سازی قبل از ورود به دانشگاه.

دانشجویانی در حد متوسط (Intermediate)  به بالا هستند می توانند به كورس پیش دانشگاهی ورود كنند.

هزینه دوره پیش دانشگاهی: در كالجهای مختلف بسته به كیفیت متنوع می باشد و شهریه این دوره 5700 یورو در كالج اینترنشنال و کالج اوسینا و 8000 دلار در کالج دانشگاه پچ و 4800 یورو در کالج دانشگاه آلبرت سنت جورجی و 6400 یورو در دانشگاه مهندسی بوداپست است.

دوره های زبان انگلیسی در کشور مجارستان دوره بسیار حساسی برای دانشجویان متقاضی تحصیل در کشور مجارستان می باشد و این دوره می تواند در تمامی طور دوره تحصیل در کشور مجارستان برای دانشجویان دخیل باشد، به همین دلیل موسسه دانشجویان بهترین کالج ها را برای متقاضیان تحصیل در کشور مجارستان انتخاب می کند که هم سطح بالایی کلاس ها داشته باشند و هم محیط مناسبی برای دانشجویان متقاضی تحصیل  در کشور مجارستان باشد.

سیستم تحصیلی دانشگاهها: سیستم ترمیك و دارای دو ترم در سال می باشد شروع ترم تحصیلی دانشگاهها: سپتامبر و ژانویه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =